telefon: 509-759-349

Aktualności

Przegląd 21 kolejki

• autor: DDKDudek, 2014-05-19 21:33

Za nami kolejne ligowe zmagania. W ten weekend odbyły się tylko trzy z pięciu planowanych meczów. Niespodziankę sprawili piłkarze Orła Baniocha bezbramkowo remisując z Amurem.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi meczami 21 kolejki.

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie  5:3  GC United Gassy

Kibice oglądający to spotkanie nie mogli się nudzić. W meczu padło aż 8 bramek, z czego 5 strzeliła drużyna gospodarzy. Nadstal zgarniając 3 punkty umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Patrząc, że do końca ligi pozostało 5 kolejek ma pokaźną przewagę nad goniącymi ich drużynami. Goście po zwycięstwie z Rzaktą znowu stracili punkty. W dole tabeli różnice są minimalne, więc mają jeszcze szanse na poprawienie swojej lokaty.

Vulcan przełamał złą serię i po dwóch meczach znowu zgarnął trzy punkty. Zwycięstwo tym cenniejsze, bo zdobyte na wyjeździe z trzecią drużyną B-klasy. Taki wynik powoduje, że walka o poszczególne lokaty w górnej połowie tabeli będzie bardzo zacięta. Mecz prowadzony był przez trzech arbitrów, co przyczyniło się do podwyższenia poziomu zawodów. Prowadzenie po bramce Krzysztofa Majewskiego objął Vulcan. W pierwszej części spotkania doskonałą sytuację na podwyższenie wyniku miał Piotr Mucha. Niestety jego strzał zatrzymał się na poprzeczce. W drugiej połowie sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy, którą zamienili na gola. Pod koniec spotkania zawodnik Sobień został ukarany czerwoną kartką za faul po, którym nasz zawodnik wychodził na czystą pozycję. Od tej pory nasza drużyna grała z przewagą jednego zawodnika.  Wprowadzony w drugiej połowie Adrian Wilk popisał się fantastycznym rajdem, który zakończył dośrodkowaniem w pole karne. Tam dobrze ustawiony był Krzysztof Majewski, który ponownie skierował piłkę do siatki. W samej końcówce Sobienie stworzyły sobie wyśmienitą sytuację do strzelenia bramki. Niestety dla gospodarzy ich zawodnik fatalnie spudłował z kilku metrów. Chwilę potem sędzia zakończył spotkanie.

Orzeł Baniocha  0:0  Amur Wilga

Gospodarze przeciwstawili się piłkarzom Amura i zanotowali bezbramkowy remis. Tym samym Orzeł utrzymał kontakt z drużynami z miejsc 3-5. Przewaga Amura nad kolejną drużyną w tabeli stopniała do 5 punktów. Mimo to 12 punktowa zaliczka nad trzecią drużyną sprawia, że Amurowi do awansu wystarczą zaledwie 4 punkty w ostatnich pięciu meczach.